22.09.2023r.- w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie dla dzieci, ze stomatologiem z Kliniki Stomatologicznej ARTIDENT. Zaproszeni goście opowiedzą dzieciom, jak dbać o zęby i higienę jamy ustnej. Zwrócą uwagę na prawidłowe odżywianie. Wyjaśnią przedszkolakom, co robić, aby zęby jak najdłużej pozostały zdrowe.

Czytaj więcej Wizyta stomatologa

21.09.2023r. - wszystkie grupy rozpoczynają zajęcia kulinarne w ramach Projektu "KUCHCIKOWO". Hasło przewodnie w tym miesiącu to "Jesienne pyszności". Dzieci wraz z paniami przygotują potrawy, których degustacja odbędzie się w pierwszym holu od godziny 14.30 do 17.00. Zapraszamy!

Czytaj więcej Kuchcikowo

15.09.2023r. - nasze przedszkole odwiedził Pan ze Straży Miejskiej, który z wielką przyjemnością i zaangażowaniem opowiadał o swojej pracy. Głównym celem spotkania było utrwalenie wiedzy wśród przedszkolaków na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania.

Czytaj więcej Spotkanie ze Strażą Miejską

15.09.2023r. - obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Kropki. W każdej grupie odkrywaliśmy kreatywność  i talent naszych dzieci, poprzez zabawy i zajęcia  plastyczne.

Czytaj więcej Dzień kropki

Sportowe rozpoczęcie roku szkolnego 2023/22024
Szanowni Państwo, już w niedzielę (3 września) na Stadionie Olimpijskim odbędzie się sportowe rozpoczęcie roku szkolnego. Wydarzenie ma na celu popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu i kultury fizycznej wśród uczniów wrocławskich szkół i ich rodziców. Na płycie stadionu zaprezentują się jedne z największych klubów sportowych w mieście, które posiadają ofertę skierowaną do młodzieży: - na …

Czytaj więcej Sportowe rozpoczęcie roku szkolnego

Niebieski wykrzyknik

Szanowni Rodzice

Od dnia 01.09.2023r. zmianie ulegają opłaty z tytułu:

  1. Stawki żywieniowej
  2. Czasu pobytu dziecka w przedszkolu  na podstawie Uchwały Nr LXIX/1791/23 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 22 czerwca 2023r.

 

Proszę o zapoznanie się z opłatami …

Czytaj więcej Opłaty