Zapraszamy na zebrania organizacyjne z Rodzicami w roku szkolnym 2024/2025. 1. Rodzice dzieci nowo przyjętych oraz Rodzice z grupy (Kropelki)- 30.08.2024r. (piątek) o godzinie 16.00 2. Rodzice dzieci pozostałych grup 02.09.2024r. (poniedziałek) o godzinie 16.30 Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania grupowe. DEKLARACJE POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU ORAZ UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA Z PRZEDSZKOLA W ROKU SZKOLNYM 2024/2025- DRUKI …

Czytaj więcej ZEBRANIA!

Życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom słonecznych wakacji, które będą pełne radości, zabawy i wspaniałych przygód. Odpoczywajcie, korzystajcie z każdej chwili i wracajcie do  naszego przedszkola z nową energią i uśmiechem! Niech te wakacje będą dla Was czasem pełnym radości, przygód i beztroski. Pracownicy Przedszkola 41.

Czytaj więcej SŁONECZNYCH WAKACJI

20.06.2024r. - odbędzie się jednodniowa wycieczka wszystkich dzieci z przedszkola do Gospodarstwa Agroturystycznego w Krzeptowie "Zielona Dolina". W programie wycieczki przewidziano:  slalom z jajem, wyścig drobiu, przeciąganie liny, gry sportowe, szczudła, kalambury wiejskie, konkurs malarski.

Czytaj więcej WYCIECZKA CAŁEGO PRZEDSZKOLA

17.06.2024r. - nasze przedszkole po raz kolejny weźmie udział w Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków pod hasłem BIEGA NASZA POLSKA CAŁA. Zabawa promuje zdrowy styl życia i zachęca przedszkolaki do aktywności fizycznej. Maraton rozpoczniemy i zakończymy ZUMBĄ. Prosimy aby dzieci tego dnia, były ubrane w wygodny, sportowy strój.

Czytaj więcej SPRINTEM DO MARATONU

11-13.06.2024r. - odbędzie się wyjazd dzieci z grupy III, IV i V na ZIELONE PRZEDSZKOLE do miejscowości Ponikwa, w gminie Bystrzyca Kłodzka. Dzieci wraz z paniami będą przebywać w urokliwej Chacie nad Ponikiem. Swą nazwę bierze od przyjemnie szumiącego strumyka płynącego nieopodal domu.

Czytaj więcej ZIELONE PRZEDSZKOLE