22 października na Stacji Dialog znajdującej się na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu, odbył się uroczysty wernisaż prac plastycznych pt.: "Jan Paweł II w oczach dziecka".  Połączony został z pięknym programem artystycznym poświęconym Papieżowi Polakowi przygotowanym przez pedagogów i dzieci z Przedszkola nr 41.
02 listopada w Przedszkolu 41 rozpoczynamy Akcję Charytatywną "Góra Grosza"- pod Patronatem Towarzystwa Nasz Dom, która potrwa do 31 grudnia. Celem, na który zbierane są drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną.
Najważniejszym celem jest działanie edukacyjne- pokazanie najmłodszym, jaką …

Czytaj więcej Góra Grosza

Od 08 do 13 listopada w przedszkolu 41 realizowany będzie Projekt "Niepodległa". W trakcie jego realizacji dzieci utrwalą polskie symbole narodowe, pieśni i piosenki patriotyczne, a także zaśpiewają hymn narodowy.
10 listopada (środa) wszystkie dzieci ubieramy na biało czerwono.

Czytaj więcej Niepodległa

Nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do objęcia wsparciem finansowym w 2021 roku w ramach rządowego programu "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". Środki, które otrzymamy posłużą nam do odnowienia naszej biblioteki oraz organizacji akcji propagujących czytelnictwo wśród naszych podopiecznych. Pierwsza taka akcja odbędzie się 25 …

Czytaj więcej Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nuty
Szanowni Rodzice, zapraszamy do udziału w niezwykłym projekcie, którego celem jest nauczenie rodziców śpiewania dla dzieci i wspólnie z dziećmi. Zajęcia odbywają się 05.10.2021 i 12.10.2021 o godz. 16.00. W ciągu spotkań rodzice uczą się śpiewać kołysanki i znane piosenki dla dzieci. Dowiadują się, jak korzystnie śpiew wpływa na …

Czytaj więcej POSPIEWAJ MI MAMO, POŚPIEWAJ MI TATO