W tym roku Przedszkole nr 41 im. Jana Pawła II obchodzi Jubileusz 50-lecia istnienia. Z tej okazji czeka nas moc atrakcji:

31.05.22 wtorek – Festyn Rodzinny czyli obchody Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka

W programie występy dzieci, prezenty dla rodziców, zabawa przy muzyce, aktywność plastyczna, catering.

Zapraszamy na godzinę 15.15.

1.06.22 środa – Sportowy Dzień Dziecka

Zabawy sportowe dla przedszkolaków – udział w VIII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków w ramach akcji „Sprintem do maratonu”. Przewidziany jest także zdrowy poczęstunek.

2.06.22 czwartek

Msza święta w intencji dzieci, rodziców i personelu przedszkola, która odbędzie się o godzinie 10.00. w kościele Św. Antoniego przy ul. Św. Antoniego 30.

3.06.22. piątek – Oficjalne obchody jubileuszu.

Występy dzieci dla przedstawicieli Władz Miasta, Kuratorium Oświaty, Departamentu Edukacji i podmiotów współpracujących z placówką.

Na wszystkie dzieci czeka słodka niespodzianka.