Magik

W dniu 22.04.2022r. odbędzie się w przedszkolu pokaz iluzji dla dzieci „Szczęśliwy Ząbek Magic Show”.

ILUZJONISTA PIOTR SZUMNY
zaprasza najmłodszych na przedstawienie pt. „SZCZĘŚLIWY ZĄBEK MAGIC SHOW” czyli „TAJEMNICA ZDROWEGO ZĄBKA”

POKAZ ILUZJI DLA PRZEDSZKOLAKÓW Z PRZESŁANIEM EDUKACYJNYM

Sztuczki magiczne i spotkanie z iluzjonistą są uwielbiane przez dzieci w każdym wieku. Coś się pojawia, coś znika, biała chustka zamienia się w czerwoną, metalowa kula unosi się w powietrzu itp. Zdziwienie i uśmiech na twarzach dzieci nie mają końca.

Magiczne przedstawienie dla dzieci „SZCZĘŚLIWY ZĄBEK MAGIC SHOW” to połączenie efektów iluzjonistycznych z przekazem edukacyjnym. Dzieci podczas spektaklu nie tylko mają okazję obejrzeć zaskakujące sztuczki magiczne i czynnie w nich uczestniczyć, ale również spotykają m.in. chłopca o imieniu Felek, który zamiast myć zęby codziennie przed snem zjadał lizaki, kundelka Pimpusia potrafiącego odnaleźć spośród różnych owoców i warzyw ulubioną przez siebie kość oraz klauna Piotrusia, którego rozbolał ząb i bardzo bał się wizyty w gabinecie stomatologicznym.

Wraz z magicznymi bohaterami przedstawienia dzieci dowiadują się dlaczego warto myć zęby rano i wieczorem, zdrowo się odżywiać i unikać cukru, oraz że wizyta u dentysty jest potrzebna i nie taka straszna jak się dzieciom czasami wydaje.