Jacek Sutryk

Jeszcze przed pandemią mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Przedszkolu nr 41, Prezydenta naszego miasta, Pana Jacka Sutryka. To niezwykłe spotkanie, podczas którego dzieci miały okazję odbyć swobodną rozmowę z tak ważną osobowością Wrocławia.

Pytań oczywiście było wiele, ponieważ dzieci były ciekawe wszystkiego. Prezydent bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie z nich. Spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze, były uśmiechy, przybijanie piątek. Tak bliski i  naturalny kontakt z dziećmi zostanie na długo w ich pamięci.

Kolejnym punktem spotkania było czytanie dzieciom ulubionych wierszy, wspólne rysowanie oraz zabawa. Dzieci otrzymały również upominki nawiązujące do charakterystycznych Krasnali Wrocławskich, za co w ich imieniu serdecznie dziękujemy.